| Alyofficiall a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati intr-o problema sa va povestesc ce am facut Am fost diagnosticat cu un mic joc ochii in luna aprilie 2012 si a trebuit sa port ochelarii in fine mi-am luat ochelarii si din luna aprilie 2012 pana in luna ianuarie 2012 ochelarii i-am purtat numai pe varful nasului si in tot acest timp m-am uitat peste ei nu stiu daca ma intelegeti eh de vreo 2 luni am ramas cu o senzatie foarte urata parca mi s-ar fi dus fruntea in sus mi s-ar fi desparit partea de jos cu partea de sus numai imi simt capu intreg parca as merge pe strada cu capu pe sus nu stiu daca ma intelegeti parca as avea fruntea ridicata in sus ploapele nu mi se mai duc in jos ce sa fac? vreau o parere de la un oftalmolog daca se poate o zi buna si sanatate multa tututor mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum mă nene din aprilie 2012 pină in ianuarie 2012, poate 2013 nu? Ce ai băut?

| mindcontrol a răspuns:

N-are treaba oftalmologul, vezi ce zice psihiatrul despre asta. Sanatate