| T30D0RA a întrebat:

Mi-am murdarit pantalonii negrii cu vaselina. Cum se ia? Mentionez ca se vede vaselina si daca o spal la masina.

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Cu pudra de talc. pui pe pata, lasi cateva ore (de exemplu pui seara si lasi asa toata noaptea), apoi scuturi si speli normal.

| ale a răspuns:

Daca rezolvi sa imi zici si mie
am aceeasi pbbig grin

mira
| mira a răspuns:

De la Amway poti folosi produsul Zoom.Il pui pe pata, astepti cateva ore si apoi speli normal.

| foxi a răspuns:

Vaselina se dizolva cu benzina, diluant, neofalina, dupa care se spala bine pata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spray pentru scos pete de la Amway, se numeste Prewash, pui pe pata si apoi speli.