| beautfydenise a întrebat:

Mi-am patat o pereche de colanti cu picatura..cu ce iese? am incercat cu diluant..acetona, dar nu iese. funda

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai incerca pentru nu mai iese cu nimic

| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am lipit tot felul de tampenii cu picatura si mi-am patat hainele, dar nu se mai curata pentru ca adezivul ala a ramas impregnat acolo...mi-am patat si biroul si l-am stricat sad E puternica chestia asta.sorry

| Furculingură a răspuns:

Nu mai iese cu nimic...

| CristiB93 a răspuns:

Tot ce poti face este sa tai partea lipita si sa cosi cu ata inapoi, nu mai ai cum sa scoti picatura.

| omuletulofficial a răspuns:

Picatura este un material de lipit foarte puternic,prin urmare are substante tozice oricarui material care il atinge, chiar si pielea, sau in cazul tau colantii. Pacat de ei, deoarece nu sse duce cu nimic, dar poti sa pui un petic sau ceva sa acopere...
bafta!