| Renes a întrebat:

Mi-am patat tricoul cu albastru de metil, cum fac sa se duca?

Răspuns Câştigător
| Razeph a răspuns:

Aplica Vanish pe pata si baga la masina de spalat.

4 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Pune Vanish pe pata si o bagi in masina de spalat.

| geoalina19 a răspuns:

Albastrul de metil nu se ia la spalat. Abia se ia de pe maini. Din pacate tricoul tau o sa ramana patat.

| Lily94 a răspuns:

Incearca cu Vanish Oxy. Aplica detergentul pe tricou si baga-l in masina de spalat. Daca nu iese din prima pata repeta procedeul de mai multe ori.Asta sigur va functiona.

| mirunadiana a răspuns:

Eu am incercat si nu s-a dus, insa poti sa faci o pictura abstracta cu albastru de metil daca iti place tricoul foarte mult si nu vrei sal arunci