| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am scos ieri piercul din buric ca mi-am pierdut biluta de sus. Acuma ca am gasit-o m-am chinuit din nou sa il bag si nu mai merge. E posibil sa se fi astupat? Nu are cum asa repede! De un an il am.

18 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Spala-te-n buric si mai incearca.

| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru 1000bodies):

rolling on the floor)))

| Alexutza25 a răspuns (pentru 1000bodies):

Am incercat, si m-am uitat si in oglinda. Eu cred ca so astupat in partea de jos.

| 1000bodies a răspuns (pentru Alexutza25):

Cati ani ai?

| Alexutza25 a răspuns (pentru 1000bodies):

15 ani.

| 1000bodies a răspuns (pentru Alexutza25):

De ce, Doamne iarta-ma, ti-ai pune piercing in buric la 15 ani?!

| Alexutza25 a răspuns (pentru 1000bodies):

Fiindca asa am vrut. Mi-l doream de 4 ani, de ce altii beau si fumeaza de la 12 ani?! E doar un cercel.

| 1000bodies a răspuns (pentru Alexutza25):

Ok. Daca tie iti place...asta conteaza...

| Alexutza25 a răspuns (pentru 1000bodies):

happy

| DimLight a răspuns (pentru Alexutza25):

Altii se automutileaza, asta nu inseamna ca ar trebui sa faci si tu la fel. sper sa iei bacul macar happy

| Alexutza25 a răspuns (pentru DimLight):

Sa iau bacul macar? Am ajuns la liceul la care mi-am dorit dintotdeauna, si am muncit mult pentru asta. Poate mai sunt cativa ani pana dau bacul dar DE ABEA ASTEPT! Si te rog frumos sa nu ma mai jignesti.

| lolavanity a răspuns:

Daca ti se pare ca ti s-a astupat gaura in partea de jos, probabil ca asa este. Foloseste o crema si incearca sa impingi mai tare, poate intra ( ai grija sa nu te ranesti ). Daca nu da roade, mergi la un salon si cere parerea unui specialist, sau roaga pe altcineva sa incerce sa ti'l puna, pentru ca tu nu stai intr'o pozitie tocmai comoda incercand.

| 21ndstillachild a răspuns:

N are cum

| Alexutza25 a răspuns (pentru 21ndstillachild):

Stiu dar tot ma chinui si nu merge! crying

| 21ndstillachild a răspuns (pentru Alexutza25):

Try a bormasina

| Alexutza25 a răspuns (pentru 21ndstillachild):

Aoleooo