| AlenaVictoriaMaria a întrebat:

Mi-am taiat parul scurt cam pana la unde se termina gatul puteti sa-mi spuneti cum as putea sa-l fac sa creasca mai repede.Am auzit de ulei de ricin stiti cum se aplica? acasa am o gramada de produse cosmetice pentru par mi-ar creste mai repede daca de fiecare data cand fac baie as aplica ulei de ricin ma spal pe cap si apoi aplic o masca de par cu avocado si papaia?

Răspuns Câştigător
| AIPS a răspuns:

Pai trebuie sa faci cum ai scris si sa-ti tunzi lunar varfurilebig grin

3 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Nu prea le am cu uleiurile, da' ce zici de extensiihappy

| AlenaVictoriaMaria explică:

As dori mai multe raspunsuri va rog.

| Mikka09 a răspuns:

Uleiul de racin este inpotriva caderii parului nu pentru cresterea luibig grin