| zubby05 a întrebat:

Cum fac si eu sa imi creasca parul mai repede. Parul meu este cret adica foarte ondulat. Dintr-o prostie l-am taiat scurt. Acum il am pana la umeri si vreau sa il fac sa creasca "mai repede". Am incercat o masca de par din galbenus de ou, ulei de ricin si ulei de masline. Am folosit masca asta cam toata vara o data pe saptamana. ce altceva mai stiti?

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Si eu am avut parul pana la fund si l-am tuns pana la umeri, il am usor ondulat. dar mi-a crescut intr-un an l-a loc tongue. cica daca te speli cu dalin are el nu stiu ce substanta de crestere laughing si sa nu il indrepti des ca il arzi si se face si mai rau, hmm, sa il piepteni de 2 -3 ori pe zi sau macar o data sa nu fie incurcat.
ce as vrea eu parul tau daca zici ca il ai cret :X bafta

| zubby05 explică (pentru Ramo137):

Deci tu te.ai spalat cu dalin si de aceea a crescut? In momente ca astea sunt dipusa sa incerc aproape oricebig grin

P.S. Daca vrei parul meu poti sa il iei pe tot numai sa mi-l dai mie pe al tau:p eu mi-am dorit mereu un par mai drept doar putin ondulatbig grin dar al meu are la bucle si este si des:p

| Ramo137 a răspuns (pentru zubby05):

Da de aceea, acum nu ma mai spal cu el, desi recunosc ca, deja il am des, m-il face de 3 ori cat il am eu laughing).
p.s. bine atunci, facem schimbulwinking laughing, eusti blonda sau satena/bruneta? laughing
p.s si mie mi-a venit ceva sa m-il tund acum o saptamana, am breton de 7 luni si l-am lasat sa creasca, dar creste cam greu bretonul asta pff sad.
ok mai vb, te pup :*

3 răspunsuri:
| dip1dip a răspuns:

Cineci parul in codite