| Ghitulescu007 a întrebat:

Mi-am tot rupt un coş şi mi-a rămas cicatrice. Ştiţi vreo soluţie cu care să se ducă? x_x
Fundă. :*

9 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Crema de galbenele si propolis este cea mai potrivita. Nu o sa-ti treaca imediat, ci dupa cateva zile. Nu pune mana pe cicatrice deoarece nu vei face decat sa infectezi locul. Spala-te pe fata macar dimineata si seara. Daca nu trece, mergi la dermatolog. Sper ca te-am ajutat!

| cat a răspuns:

Poate este bine sa consulti un medic dermatolog.

Răspuns utilizator avertizat
| Ancutss30 a răspuns:

Fond de ten+pudra=un ten fara cosuri.

| BrunetteBitch a răspuns:

Incearca putina pasta de dinti pe locul respectiv, lasata sa actioneze peste noapte. Il usuca complet, dar lasa-l sa se vindece, nu mai umbla la el. Aplica un corector cat sa il ascunzi pana dispare.

| SwettyCat a răspuns:

Poti sa te dai cu crema de galnenele.Nu o sa iti treaca imediat dupa ce ai aplicat, prin multe aplicari.Noapte sa nu iti dai cu nimic pe fata sau pe unde ai tu cosuri, sa lasi tenul sa respire. Sper ca te-am ajutat!

| Fizy93 a răspuns:

Unguentele pe baza de extract de melci reface zona afectata intr-o rapiditate superioara, te sfatuiesc si eu la fel ca si "cat" sa vizitezi un dermatolog sau sa nu mai storci cosurile! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema Ivatherm, Akne-Syt. E speciala pentru acnea severa si ajuta la vindecarea ei, si ajuta sa nu ramai cu urme.

| aaannnddduuutttzzzaaa a răspuns:

Du-te la farmacie si cere :"Cicatrizin"...costa in jur de 7 lei si iti trece imediathappy:X...