| ChrisNOW a întrebat:

Mi-ar sta bine cu aceasta tunsoare si in cat timp imi creste parul asa http://i62.tinypic.com/2ezn2gm.jpg Uitati si cam cum arat eu https://www.facebook.com/....../photo.php Vreau pareri serioase, vreau sa imi schimb lookul!

7 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Da, destul de bine.

| ChrisNOW explică (pentru LoveTenis):

Si in cat timp mi-ar creste bretonul acela, eu il am si acum destul de mare doar ca nu are forma, e cam gros...

| LoveTenis a răspuns (pentru ChrisNOW):

In cam 2-3 luni si la coafor crede-ma ca daca te duci cu poza si zici ca vrei sa arati asa te va ajuta!

| ChrisNOW explică (pentru LoveTenis):

Ok o sa ma duc, daca zici ca imi sta bine asta.

| KateBubble a răspuns:

Ti-ar sta foarte bine, dar ar trebui sa astepti in jur de 3 luni sa-ti creasca parul.Naspa e ca dupa ce te tunzi asa ar trebui sa stai sa ti-l aranjezi in fiecare zi ca sa arate ca in imagine.

| ChrisNOW explică (pentru KateBubble):

Nu e problema de aranjat, insa zici ca imi sta mai bine decat cel actual?

| KateBubble a răspuns (pentru ChrisNOW):

Eu zic ca da big grin