| Dirjoanca_Georgiana_1992 a întrebat:

Mi-ar sta bine tunsa pana pe umeri sau mai scurt daca am parul bogat si cret? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| DracoMalfoy a răspuns:

Depinde si de fizionomia fetei tale. Banuiesc ca daca ai parul bogat si cret, daca il tunzi mai scurt va avea chiar mai mult volum... In orice caz, tine si de gust. Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult. Bafta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as opta pentru un par mai lung, cam pana la bust.

| Dirjoanca_Georgiana_1992 explică:

Va multumesc la toti.

| igiulia a răspuns:

Cred ca daca decizi sa te tunzi ar fi bine as apelezi la un hair stilist bun care stie sa tunda bine. Eu am parul cret si sunt tunsa pana la umeri si imi sta bine, tunsoarea a fost foarte reusita, parul a fost filat si tuns in scari. Acum depinde de cum iti sta tie bine. Succes.