| niky013 a întrebat:

am parul scurt pana la umeri si as vrea sa il fac cret si umflat pentru Hallowen dar nu stiu cum. Va rog frumos sa ma ajutati ori ce sugestie e bine venita...
P. S: nu as vrea sdugesti de sa folosesc ondulatorul big grin

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Pui parul pe bigudiuri, sau codite impletite sau moate(din hartie-gasesti pe net cum se fac). Dupa ce s-a uscat, stai cu capul in jos, tapeaza-ti si ciufuleste-ti bine parul. Da-l cu mult fixativ si apoi il mai aranjezi putin cel deasupra.

4 răspunsuri:
| ZμZμ a răspuns:

Daca ai placa poti sa infasori parul pe creion sub forma de bucla si sa pui placa deasupra.uite.ca aici numai ca iti pui parul pe creion si il pui pana la radacina. funda?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il pui pe moate big grin

| Puuuf a răspuns:

Cu o zi inainte de halloween spalate pe cap si dupa aia iti pui spuma in par apoi iti infasori mai muuuuulte suvite din par pe folie de aluminiu si,, le inchizi". apoi te culci cu ele asa dimineata sau dupa masa(cand dopresti)dati jot toate moatele si il piepteni(daca vrei) usor ca o perie din lemn si gata par cret si umflat

| dianageo22 a răspuns:

Poti sa iti uzi putin parul. il incretesti cu perie deia mare si rotunda si api te usuci cu fionul