| rihanna7865 a întrebat:

Mi-au ramas niste gauri fff mici de la cosuricrying( cum pot scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| Al3xByanca a răspuns:

Eu am folosit crema de galbenele (mi-a fost recomandata la farmacie ) a functionat, eu am aplicat-o timp de o saptamana si au disparut! Si la cosuri a mers (cele mai mici )

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cicatricile ramase de la acneea severa se corecteaza prin peeling si interventii laser cu CO2. daca cicatricile sun putin adanci si muci, prin microdermabraziune :http://www.romclinic.ro/microdermabraziunea

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Crema de galbenele.
Pa, pa!

| QuiPp a răspuns:

Foloseste crema de galbenele, ea este cea mai folositoare pentru astfel de cazuri ^^.

| LetMeBlowYourMind8 a răspuns:

Cand te speli incearca sa folosesti apa calda, nici sa te frigi, cat poti tu sa suporti si cu unghiile bine curatate incearca sa te scarpini pe fata, nu sa iti lasi urme... in acest mod nu doar ca scapi de urme dar scapi si de puncte negre. Ca sa intelegi de ce scapi de cicatricile de la acnee : in acest mod '' pacalesti '' pielea sa se refaca mai rapid. Ai grija ca pielea ta sa fie intotdeauna data cu crema hidratanta pentru fata, chiar daca ai tenul gras. Funda?

| XPannnda a răspuns:

Sunt creme speciale. Du-te la farmacie si vezi ce iti recomanda big grin.