| rihanna7865 a întrebat:

Cum pot sa scap de micile gauri care mi-au ramas de la cosuri? eu nu mi-am rupt cosurile doar m-am dat cu zineryt care le usca. dupa ce s-au dus toate cosurile am observat ca mi-au ramas gauri ff mici. cums a scap de elee?

Răspuns Câştigător
| bzbzbz a răspuns:

Foloseste in fiecare zi crema de galbenele, deoarece cicatrizeaza foarte bine pielea si inchide ranile. te poate ajuta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este la Yves Rocher o lotiun purificatoare.
https://www.google.ro/......ps?/search
Incearc-o,eu o am si SUNT MULTUMITA.
Tepup!

| Liiiax99 a răspuns:

Singura solutiie e sa nu iti mai storci cosurile.
Nu ai ce sa faci cu acele gauri. Ele raman acolo.
Mai rau e atunci cand storci un cos negru si iti ramane gaura pe...vecie.

| bzbzbz a răspuns:

Trebuie sa folosesti tot timpul lotiuni si tonere in primul rand ca sa cureti acele "gauri" si apoi sa le inchizi. intreaba la farmacie pentru tipul tau de ten