| GulDan a întrebat:

Mi-au ramas pe fata gropite (ca niste cicatrici) de la cosuri/puncte negre...

Toti imi spun ca vor disparea de la sine... Ei bine, a trecut 1 an si nu mi-au mai disparut!

Va rog, spuneti-mi cu ce sa ma dau!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/produs/2962/Contractubex-gel

Toate cele bune!

| 0Alexander0 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la dermatolog. Daca se duc de la sine, sau nu depinde de gravitatea lor. Dar se pot trata cu laser, sau ce mai e pe acolo. In fine, o sa iti spuna dermatologul cum trebuie. Daca sunt grave, nu prea cred ca se vor duce de la sine. Am o prietena care are de 10 ani gauri si nu prea se vede diferenta...