| anonim_4396 a întrebat:

Hei. E bun zyneritul? Ati incercat? Eu am cosuri, si am incercat cu multe produse, dar nu mi-au trecut in intregime. Si nu stiu cum sa va spun, nu sunt cosuri, cosuri pe care le poti stoarce. Sunt niste pete care cred ca mi-au ramas de la cosuri, si mai am si puncte negre. Cat costa?

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Buna, eu folosesc Zyneritbig grin. Gasesti in orice farmacie si costa in jur de 32 lei.
La fel ca tine am folosit multe produse care nu m-au prea ajutat. Pana la Zynerit - a fost primul tratament pe care l-am facut si dupa care nu am mai avut probleme cu cosurile circa 3 luni de zile. Aveam un ten aproape perfect.
Cand au inceput sa imi reapara mai mi-am luat o sticluta si mi-au trecut din nou. In schimb, acum am cumparat a 3a sticluta si nu mai are niciun efect la minesad
Ai rabdare si aplica-l pe fata curata ori de cate ori esti prin casa si iti aduci aminte. Te asigur ca scapi de cosuri, cel putin la primele 2 etape de folosire! Bafta!

6 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Nu.usuca tenul si e si scump, eu am luat, costa vreo 35 lei(la farmacia dona)

| Zapa12 a răspuns:

Eu am Favisan, costa 8 lei 50 si e super bun.http://is2.nb.ro/......786b82.jpg -- uite aici o poza.Chiar m-a scapat de cosuri si nu usuca tenul.

| mitroidany a răspuns:

Zynerit e bun. si eu folosesc si imi trec. trebuie sa il aplici pe tenul curat si doar cand esti acasa pentru ca nu se vede tocmai bine. cel mai bine ar fi sa te duci la dermatolog

| andradamatei a răspuns:

Si eu am incercat foarte multe produse dar fara rezultat. Multe dintre ele mi-ai facut fata mai inestetica decat era. Am incercat si zynerit dar usca foarte tare fata dupa o perioada de folosire.Pot sa-ti dau un sfat? Nu incerca sa tratezi cosurile dupa ureche. Adica dupa cum ti-a spus o prietena sau ai citit undeva.Iti recomand sa mergi la un dermatolog care iti va da un tratament potrivit tipului tau de ten si in functie de cat este de avansata forma de acnee. Eu sunt din Baia Mare si am fost in oras la 5 dermatologi si toti mi-au dat zynerit dar dupa care nu mi-a trecut...cauta un dermatoolg acre chiar are recomandari bune...eu am fost in cluj, mi-am facut vreo 16 analize si abia apoi mi-a dat tratamen. Sunt sub tratament de vreo 5 luni si pot sa spun ca ma simt minunat in pielea mea, dupa ce inainte imi era rusine sa ies pe strada din cauza cosurilor.Deci cauta un dermatolog care sa-ti adapteze un tratament specific pentru tine.

| bella_3711 a răspuns:

Este bun, folosesc si eu.costa 32,42 lei.este primul produs pe care il folosesc si are efect.

| Irina_5396 a răspuns:

Am incercat eu, aveam fata plina de cosuri, iar intr-o saptamana mi-a trecut. Eu am dat pe el 38 de ron. Ti-l recomand cu draga inima!