| DSmiley a întrebat:

Miar sta bine cu Suvite Blonde? Posa :: http://www.facebook.com/....../photo.php FUNDa! "Multumesc"

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca suvitele te-ar prinde bine, mai ales daca ai si tunsoarea lui.Am vazut tot mai multi baieti care isi decoloreaza suvite si nu arata rau deloc.happy

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei sa vedem pozele tale, mai intai asigura-te ca nu le ai pe privat.

| DSmiley explică (pentru Bondarel99):

Scuze Nu am Stiut Scuzee

| DSmiley explică (pentru Bondarel99):

Dar poti vedea poza De aici?

| Bondarel99 a răspuns (pentru DSmiley):

De unde? Pozele tale sunt pe privat...

| Bondarel99 a răspuns (pentru Bondarel99):

Cred ca suvitele te-ar prinde bine, mai ales daca ai si tunsoarea lui.Am vazut tot mai multi baieti care isi decoloreaza suvite si nu arata rau deloc.happy

| DSmiley explică:

Gen Christian Dumitrescu : Narotic Sound :big grin

| MarYan00 a răspuns (pentru DSmiley):

Asa vroiam sa fac si eulaughing incearca smug