| mishalovesyou a întrebat:

Miley cyrus, demi lovato sau selena gomez?
din toate punctele de vedere(comportament, stil, muzica, look etc.)
funda:*

Răspuns Câştigător
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Comportament: Selena Gomez- este singura care se poarta frumos cu fanii si nu face lucruri urate. Miley Cyrus s-a distrus prin faptul ca s-a drogat si fumeaza si poarta niste haine prea decupate, iar Demi s-a taiat pe maini, e complexata ca e prea grasa si a ajuns si in spital.
Stil: Tot Selena Gomez. Mi se pare ca ea are un stil destul de dragut si nu numai eu spun asta. Priveste si tu: http://www.divahair.ro/......escentele! _
Muzica: Toate 3 sunt bune depinde de gusturile tale. Sincer, mie imi place de Seena deoarece este buna, draguta, cuminte. fundita?:x

13 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Selena Gomez din toate punctele de vederehappy

| Deiiu26 a răspuns:

Selena gomez, clar. Miley a devenit ce a devenit iar Demi a avut probleme psihice si se spune si deaspre ea ca s-ar fi drogat dar selena se maturizeaza insa nu isi schimba comportamentul.

| Alysée a răspuns:

Demi lovato, numi plac melodiile selenei deloc, iar miley imi place dar e comerciala.

| porumbitza a răspuns:

Selena gomez tu? poate imi dai id-ul si mai vorbim

| Alexoutza a răspuns:

Selena Gomez:
La doar 19 ani a reusit sa uimeasca o lume intreaga! Cantareata,actrita si scriitoare(mai nou),ea a reusit sa adune cu talentul ei o groaza de fani,de pe intreg globul.A jucat in multe filme, precum:Brain Zapped, Spy Kids 3-D: Game Over,sau Monte Carlo; cu mari artisti precum Chad Michael Murry,Hilary Duff sau Drew Seely.O fiinta copilaroasa, care adora caini si jucariile, si isi iubeste foarte tare fanii.Din pacate eu nu am reusit sa o intalnesc niciodata. Poate tu vei avea norocul...si din prima iti vei da seama ca este o persoana minunata, din toate punctele de vedere.
Funda?

| xxDudaxx a răspuns:

Selena gomez

| Cezar a răspuns:

Păi eu aş alege Miley şi Selena. Amândouă sunt superbe. Mi-e este greu să aleg din aceste două fete! thinking
Dar aş alege Selena cred thinking sau Miley. nu pot să mă decid. Sorry că am răspuns laughing
Toate sunt superbeeeee :X

| superdemi a răspuns:

Demi lovato e clar este o fata cu mult stil canta minunat si este rumoasa nu am timp sa descriu tot.

| maf16 a răspuns:

Selena gomez

| danieltare2 a răspuns:

Demi Lovato e tare si are si faima mare ca e impreuna cu Joe Jonas.

| LuizaVisanu a răspuns:

Selena gomez

| Chriss5Kiki a răspuns:

Selena Gomez. Miley se drogheza la greu iar demi se drogheaza si ea si de cand a renuntat la Disney Channel s-a facut grasa. O aleg pe Selena.

| LadyDya a răspuns:

Pai Selena Gomez ii super tare:XMiley Cyrus imi place dar de cand fumeaza si se drogheaza nu-mi mai placetonguesi Demi Lovato...canta destul de faynwinking