| Ѵαмριяɛ a întrebat:

Cine Va Place Mai Mult : Miley Cyrus, Demi Lovato Sau Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Selena Gomez-pentru ca e mai naturala... si mai dragutahappy

24 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Demi Lovato canta cel mai misto love struckx

| Ambassaderåd a răspuns:

Demi, Demi, Demiii, Demiiii LAVATTTOo! imi place tongue, si Selena GomezZZzz, dar ea e buna doar in seriale pentru copii, si Miley e buna pentru genul de muzica care il canta si are doar o piesa ce imi place, cea in care o fugaresc paparazzi happy. Dar Demi LavattoO :X:X are voce big grin, ambitie, Un zambet big grinbig grin:big grin de milioane :X:X, canta rock, parca asa am auzit... si e buna buna buna buna de tot si la propriu si al figurat! xD

| Didu a răspuns:

Nu sunt innebunita dupa vedetele Disney, dar o sa aleg Demi Lovato.De ce? Pt ca avem aceeasi personalitate si mi se pare cea mai talentata dintre cele pe care le-ai enumerat.

| Jadis a răspuns:

NU! eu urasc starurile Disney. Suks

| adytzusiatat a răspuns:

Asa mie cel mai mult d la disney chelsea staubtongue, Dar de la tine miley pentru ca imi place cum cantabig grin

| Lαααα a răspuns:

Rihannarolling on the floor

| GnnAndra a răspuns:

Selena Gomez e frumoasa dar nu are voce. In schimb cu actoria sta destul de binisor.
Miley Cyrus e dragutza.joaca bine si are voce frumoasa. Dar e ciudata vocea ei big grin.
Demi Lovato este frumoasa.are cea mai buna voce de la disney si de jucat sa o mai vedemhee hee.
Parerea mea happy. O zi buna!

| BlueBaby a răspuns:

Steve Tylerlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea1130 a răspuns:

Demihappy

| Meh a răspuns:

Pai. Mie imi place si de Miley si de Demi. De Selena, asa mai putin. Dar si ea e draguta. ^^

| andra_7810 a răspuns:

Pai toate sunt cool dar mie sincer imi place miley cirus cel mai mult iar apoi demi lovato.

| Eusunteu a răspuns:

Imi place Myley Cyrus.Imi place cum se imbraca.comporta si gandeste.Ma reprezinta in mare parte.big grin

| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Selena si miley... demi e cam falsa si are zambetul ciudat

| mihaip1 a răspuns:

Nici una...
Mi se pare ca toate sunt niste rasfatate si ele cred ca pot avea tot.si pe deasupra miley cyrus canta groaznic, demi lovato rasfatata rau, selena gomez:idem demi lovato.

| ciufylovemusic a răspuns:

Nu sunt fana a nici unei vedete dar o aleg pe selena gomez pentru ca este mai naturala apoi urmand demi lovato din acelasi motiv

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Miley si demi * ( de curin am gasit un site unde sunt toate trei cele adevarate) 9 am vorbit si mia cantat0
)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Si Selena...Miley este o scroafa mincinoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

| summergirl25 a răspuns:

Selena Gomez 4EVER!

| Demzz a răspuns:

Miley,Selena,Demi

| adina_6125 a răspuns:

Miley apoi selena si dupa aia demibig grin

| NaRciSsSsaaaa a răspuns:

Niciuna
Demi Lovato ma enerveaza cu zambetul ei pana la urechi
Selena Gomez e prea rasfarata
si Miley Cyrus la fel ca Selena Gomez!
3 ciudatetonguetongue

| stefaniatoderasc2002 a răspuns:

Buna, sunt stefania mie imi place mai mult de demi lovato. pupisci