| RoxanaRoxy45 a întrebat:

Modelul meu in viata este Loredana Chivu :X
Ce sa fac sa fiu la fel ca ea? Si daca se poate, fara critici de la toti frustratii si invidiosi care nu stiu sa deschida o cutie de calmante, please :*

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Sa-ti faci cate mai multe operatii estetice, sa-ti gasesti un mosneag, gras, chel, cu multi bani, sa te intretina si sa-te machiezi cat mai mult posibil si: Voila! vei arata ca modelul, idolul tau. hai da fundalaughing ca ti-am scris toti pasii sa fii ca ea/sa devii o asistenta

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Halal idol ai, vai de tine.

| 愛日本 a răspuns:

Sa mergi la indreptat de banane, daca intelegi ce zic

| AnnaaaMaria a răspuns:

Fără supărare, n-am nicio treabă cu ea, dar în afară de arătat curul nu prea mai face nimic. e băgată în seamă pentru că e frumușică, dar frumusețea asta nu ține la nesfârșit. peste vreo 10-15 ani nici nu o să mai știe lumea cine e ea. Bagă-ți acid hialuronic în buze, pune-ți silicoane, piercing în ** și îmbracă-te cât mai sumar...chiar o să ajungi ca ea

| Oana910 a răspuns:

Ai nevoie de multe operatii esteticelaughing