| Gabrielladsds a întrebat:

O stiti pe Loredana Chivu? laughing,As dori sa-mi pot tapa si eu parul cum si-l face ea, dar nu stiu. straight face! daca funda pentru cel care ma ajuta. :*

Răspuns Câştigător
| BndVictoria a răspuns:

De ce ai nevoie: perie pentru taparea părului şi fixativ.

Usucă-ţi părul cu pheonul şi o perie, astfel încât părul tău să fie drept şi uşor buclat la vârfuri. Mai departe, urmează paşii din tutorial.

Aplică fixativ spre rădăcina şuviţei de păr şi mai apoi tapeaz-o! Tapează şuviţele într-un mod gentil, fără să agresezi părul. Părul din creştet nu-l vei tapa, ci doar îl vei pieptăna. La final, aplici fixativul sub şuviţele din creştet, adică în zona de păr pe care ai tapat-o. Şi astfel obţii o coafură plină de volum, care îţi garantează un look vulcanic!

http://www.youtube.com/watch?v=EjpYkWxArDU&feature=player_embedded