| Bibiutza a întrebat:

Modific intrebarea : Exista vreun magazin virtual de haine, accesorii, incaltaminte etc. cu transport gratuit? (dar fara oferte de genu comanzi de ...si transport gratuit) sau transportul sa fie sub 5 lei? Ati vazut? Care?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Nu prea ai sansa asta sa gasesti, gandeste-te si tu putin, transportul prin posta a unui colet incepe de la 6. 5, daca clientul face o comanda de 15 - 20 lei, iti dai seama ca acel magazin iese mult in pierdere daca ofera transportul gratuit, e logic.

Poti sa gasesti transport gratuit indiferent de suma, la mgazine care au preturi mari sau care au produse care sunt de asa natura si au preturile mai mari, si un cost al transportului nu prea ridicat. De ex. la un magazin de pantofi sau de imbracaminte, la acre cel mai ieftin produs este sa ticem 100 lei, normal ac le convine sa plateasca ei 6. 5 ei transport.
Asa ca tot acolo ajungi, tot dai 100 - 150 lei la un colet, ca si cum ai fi cumparat la un alt magazin de suma asta (pentru a avea transportul gratuit).

Ca sa revin la ce ai intrebat tu, transport gratuit este in general la electronice, imbracaminte, incalaminte (mai scumpa) indiferent de suma.

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Nu ai spus ce vrei sa cumperi.
EMAG

| Flash a răspuns:

Www.emag.ro
www.playbike.ro (doar pentru biciclete cu totul)
Daca ai fi spus si domeniul... Invata sa pui intrebari, poate tu vrei haine si eu ti-am raspuns pentru calculatoare si biciclete.