| hunnybunnydiana a întrebat:

Neata! tot eu sunt. as vrea sa va mai intreb ceva cum pentru sa imi cresc parul (produse naturale daca se poate) sau alte metode ...parul imi trece un pic peste umar deci nu e fff scurt da as vrea sa fie si mai lung... dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| AdinaCrissa a răspuns:

Buna Dianalove struck
Eu am folosit ulei de ricin si hiar da rezultate. Inainte cu vreo 4 ore sa te speli, da-te cu ulei de ricin la radacina si pe varfuri.
Nu e foarte placut, pentru ca il cam ingrasa, dar daca te clatesti bine bine, totul e ok.
Insa nu-l folosi mai des de 3 ori pe saptamana, pentru ca atunci chiar iti va ingrasa parul!
Incearca-l!
Baftakiss

5 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

M-am saturat de cate ori am vazut intrebare asta pana acum laughing. Incearca cu ulei de ricin,ia-ti pastile cu calciu,mananca lactate(iaurt, lapte, branza).

| ciresepeetno a răspuns:

Ulei de ricin. Ajuta si la cresterea genelor si unghiilor, protejeaja si intareste.Dar sa nu te astepti sa iti cresca parul imediat!

| MarianFCD a răspuns:

Buna! Pai nu stiu daca exista asa ceva, nu cred. Lasa-l sa creasca in ritmul lui, asta e singura solutie. O zi buna!

| LucaTeofil a răspuns:

Uleiul de richin ajuta la cresterea mai rapida a parului

| porumbitzza a răspuns:

Ulei de ricin. Nu e foarte placut dar da rezultate.