| ElecktroFloweR a întrebat:

Poate parea o intrebare stupida dar eu am mare nevoie de un raspuns, imi puteti scrie cateva sfaturi de crestere a parului rapid, naturale, la sfarsitul acestui an am banchetul si as vrea sa am un par foarte lung.
Parul meu este cret, saten si trece cu 5 cm de umar sad.
Multumesc mult celor care ma vor ajuta.

Răspuns Câştigător
| Kattiy a răspuns:

Incearca cu ulei de ricin sau tinctura de brusture(2-3 luni sa il folosesti diluat intr-un litru de apa, odata pe saptamana); uleiul de ricin la fel. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| IoanaMeow a răspuns:

Nu cred ca exista solutii pentru cresterea parului in timp asa scurt, insa, poti incerca sa iti pui extensii.