| TheBoyFromVeniceBeach a întrebat:

Neata TPU! M-am hotarat si vreau sa tin dieta dukan. Imi poate explica cineva care a tinut-o ce anume trebuie sa fac si in cat timp a dat rezultate. Va rog nu trimiteti site-uri pentru ca vreau raspunsuri de la persoane care au tinut dieta. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

Sportul e mai bun decat dieta

| TheBoyFromVeniceBeach explică (pentru WeAreSmart):

Nu pot face sport, sunt handicapat

| snzpaul a răspuns:

Păi dacă îți creezi propria dieta cu ajutorul lui Dukan, îți va spune acolo câte zile, etapele: Atacul - Croaziera - Consolidarea - Finalul

| deeeeea1 a răspuns:

Am o prietena care a tinut`o. A vrut sa slabeasca in jur de 10 kg. Dupa o luna rezultatele sunt mai mult decat vizibile! In prima saptamana stiu ca a slabit 3-4 kg. Acum continua sa o tina pentru ca mai are cateva kg de dat jos pana sa ajunga la greutatea dorita. Conteaza foarte mult si de organismul fiecaruia, unele persoane slabesc mai mult altele mai putin si asa mai departe. Eu una ti-o recomand. Si eu ma voi apuca saptamana viitoare