| anutza08 a întrebat:

Negru natural sau negru albastrui? Este adevarat ca negrul albastrui imbatraneste? Cum credeti? >Fundabig grin

4 răspunsuri:
| BlueOctober a răspuns:

Ambele nuante te imbatranesc insa albastrui e mai funky

| Lacri_9894 a răspuns:

Negru natural...parerea mea happy

| dulceatalui a răspuns:

Negru natural ( Garnier 100% color) tongue eu am avut ambele nuante in cap negru albastrui, primul (dadea intr-adevar un aspect fake daca pot zice asa.si oricum albastrul dispare dupa 10 -15 spalari sa zica asa) acum am negru natural si cred ca e mult mai potrivit decat cel albastrui! Bafta!

| arm a răspuns:

Bunahappy Eu zic sa te faci cu negru albastrui.cu aceasta culoare se fac majoritatea fetelor! E o nuanta frumoasa. Nu conteaza ca e negru albastrui sau negru ambele te fac sa pari mai matura. Dar nu foarte mult! Mie imi place brunetullove struck Se vede frumos mai ales cel albastrui. Te puup si sper sa iti stea bine:*