| ad3lynutza a întrebat:

Am o colega in clasa si mi-a spus ca ea s-a vopsit cu pallete negru albastrui si se vede la radacina cam de vreo 3 cm culoarea ei naturala si a tinut-o foarte mult dar care credeti ca e cea mai buna vopsea negru albastrui?

Răspuns Câştigător
| MariaMonica a răspuns:

Am auzit de L'Oreal ca ar fi buna.Eu cu Palette m-am facut mereu si este foarte foarte buna happy Tine cel mai mult. fundita? :*

3 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Se vede asa la radacina pentru ca nu a fost aplicata cum trebuie.Pallete rezista mult,de altfel Gerocossen color plus,Wellaton,Brillance, L'Oreal, Syoss.

| DestinyDD a răspuns:

Palette-ul se duce intr-o luna, foloseste mai bine vopsea profesionala din saloane.

| Ioana_6970 a răspuns:

Lorealwinking