| Recadeo a întrebat:

Niste ghete din piele tip sneakers cu prindere sus cu arici sub 400 lei, cunoașteți?

2 răspunsuri:
| Adriana45 a răspuns:

Bună ziua,
Am revenit și eu după un an de absenta pe acest forum și ma bucur nespus!

Răspuns pentru Recadeo: ti- as sugera încălțămintea Benvenutti care se găsește în orice magazin Benvenutti din orice Mall bucureștean (locuiesc în București). Îmi plac ghetuțele mele Military Benvenutti și după experienta mea limitata în materie de shopping, Benvenuti pentru mine exprima perfecțiunea. Sunt mai de calitate decât Otter, exista și articole Dolce Gabana în unele Magazine Benvenutti la preturi de 250- 300 de lei. Singurul inconvenient este ca trebuie sa probezi înainte sa cumperi deoarece marimea europeana nu se aplica, un număr 39 european poate fii laBenvenutti 41.5.

Încălțămintea aceasta este de calitate superioara și din piele sau piele lacuita la aceleași preturi care se găsesc pe piața.

Draga Recadeo, poți cauta modelul dorit de tine pe site- ul Benvenutti.ro poate îl găsești. Bonne chance!

Nu fac reclama nici unui brand,? pur și simplu am cumpărat un arcticol din acest magazin, sugerat mai dus și îmi place foarte mult deci pot recomanda mai departe.

Off the record, sunt jurnalist ca profesie și nu consilier vânzări pantofi de piele întoarsă?

Las link- ul cu adresa în subsolul acestei pagini;
Va doresc tuturor un week- end agreabil!

https://www.benvenuti.ro/......42dg001lro

| Adriana45 a răspuns (pentru Adriana45):

Va mulțumesc pentru ca ati publicat răspunsul meu pentru Recadeo!
Știu ca domnia sa, Recadeo își va găsi încălțămintea pe care o dorește cu adevărat!

În mesajul anterior am atașat exact modelul de ghetuțe roz din piele lacuita- army pe care le- am purtat în aceasta iarna. Am vrut modelul acesta pe negru, piele lacuita deoarece arata mai bine pielea lacuita neagra la încălțăminte tip ghete dar am găsit acest model decât piele lacuita roz ghete. Cum doream acest articol de peste cinci ani l- am achiziționat în culoarea roz, același model, piele lacuita (dar nu negru cum visam eu ci roz- asa am găsit pe piata). Este un articol frumos din piele lacuita, cu un logo stantat în piele pe glezna la exterior.

Sunt excelente la purtare, își păstrează forma, sunt ușoare, comode etc.

Sunt mulțumită de achiziție.