| miky23 a întrebat:

Cum pot sa am genele lungi si dese?

Răspuns Câştigător
| Vanessa95 a răspuns:

Da uleul de ricin este bun dar si vitamina A uleioasa este la fel de eficienta! eu le-as pune pe ambele la un loc si apoi te dai seara cu o perie curata de rimel pe gene...Da functioneaza.si la mine a functionat dar rezultate radicale se vad dupa 2-3 saptamanihappy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Seara, înainte de culcare aplici pe gene cu ajutorul periei de la un rimel care este curățat pe genele curate.
După 1-2 luni vei vedea și rezultatele.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu ajutorul unui lichid omogen făcut din ulei de ricin + ulei de măsline și o fiolă de vitamina A. Aplici în fiecare seară pe gene, iar a doua zi ai grijă să te speli foarte bine, pentru că este foarte uleios amestecul.
Baftă!

| Anca95 a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin este ft ft bun. Si eu m-am dat si am niste gene foarte lungi si faine love struck