| unconnected a întrebat:

Funda! Ma poate ajuta cineva.Stie cineva vreun tratament ca sa imi creasca genele mai lungi si mai dese?

Răspuns Câştigător
| Estera123 a răspuns:

Da. Uleiul de ricin este foarte bun, eficient si efect rapid. Eu pun cateva picaturi in rimel sau intr-un tub in care nu mai am rimel si ma dau pe gene dimineata si seara. Dar, ai grija sa ai un servetel pentru a te sterge sub ochi in cazul in care se mai scurge.

8 răspunsuri:
| Cruciuliță a răspuns:

Sa nu crezi povestea cu uleiul de ricin aplicat de doua trei ori pe zi (ori seara, inainte de culcare). E o iluzie. Plus de asta te scoli i cu ochii lipiti si e atat de neplacut! Asteapta putin sa mai cresti (nu stiu cati ani ai) si atunci, iti pui gene false din par natural. Se poarta! Sunt scumpe, dar chiar merita!

| Ddeliaa a răspuns:

Http://www.juliet.ro/uleiul-de-ricin-eficient-pentru-gene/

Vei gasi aici cum sa il folosesti s.a :)

| Zaga a răspuns:

Extensiii! big grin altceva nu stiu

| IonDiana a răspuns:

Da happy du-te la farmacie cumpara ulei de ricin happyungeti genele in fiecare seara... si dimineata spala-te pe ochihappyuleiul de ricin este foarte bun si pentru caderea parulu, sau sa ti se mai indeseasca. mai multe intrebuintari happyincearca!

| unconnected explică (pentru IonDiana):

Cam dupa cat timp apar rezultatele?happy:p

| IonDiana a răspuns (pentru unconnected):

Eu nu-ti zic din propria experienta dar o prietena de-a mea se da de o saptamana sau aproape 2 k el laughing)intr-o saptamana dati seama k nu se vede rezultatul.dar spunea ca simte o diferenta.si daca urmezi tratamentul asta timp de o luna 2... imagineazati happyacum depinde si de tine daca te dai o data pe saptamana ca uiti laughingE clar. date in fiecare seara dormii noaptea k el.si dimineata te speli si asa faci timp de o luna 2...

| alynutz1234 a răspuns:

Nu creca iti trebuie

| lauracruz a răspuns:

Incearca ulei de ricin e foarte bun