| κίllą a întrebat:

Nu am nici o idee pentru o coafura, iar peste cateva luni am banchetul, (mentionez ca sunt in clasa a VIII-a), si am parul destul de lung. happy Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taaz.com/makeover.html#tab=lipstick fa-ti cont aici, pune o poza cu tine(in care ai parul prins intr-o coada)si incearca coafurile care-ti plac;). Iti va fi mai usor asa, ca sa alegi si ceva care-ti place si ceva cu care-ti sta bine;).

8 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

Eu iti recomand niste bucle romantice:
http://www.femeia.ro/&files/1_220.jpg

| vintageheart a răspuns:

Niste bucle romantice ar arata frumos.Sau iti impletesti doua suvite din fata si ti le prinzi la spate. Iar restul buclat.Arata romanticlove struck

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Http://www.women-hairstyles.com/images/teen-hairstyle.jpg
Incearca asta! Mie mi se pare destul de dragut, dar nu trebuie neaparat sa te vopsesti!;)