| blackporcelain a întrebat:

Nu am timp sa merg la pilate dar vreau sa fac seara niste exercitii dati-mi niste siteuri cu exercitii FUNDA

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/JohnyBleack/daa0755a126c2f
Daca nu rezisti 8 minute faci de aici exrecitii:
http://www.sanatateata.com/frumusete/abdominale.htm
Eu recomand sa fie facute in serii de cate 8 sa nu fie prea mult, si faci cate serii poti...

3 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Pai pentru ce iti trebuie exercitii? Din moment ce nu ai zis ce parte a corpului doresti sa "modelezi" prin exrecitii iti pot spune doar sa intri pe google si sa cauti "exercitii fizice pentru..."... insemnand ce parte a corpului doresti sa lucrezi, de exemplu(fese, abdomen, picioare, maini, bust)

| blackporcelain explică:

Abdomen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia'ti singura. exista youtube!