| SavaSava a întrebat:

Nu am timp sa ma duc la sala dar vreau sa-mi fac un corp cat mai bine lucrat... Ziceti-mi va rog ce exercitii trebuie sa fac.Stiu ca multi dintre voi o sa spuna ca trebuie sa ma duc la sala dar... Dati-mi siteuri sau sfaturi nu conteaza.

2 răspunsuri:
| robertu22 a răspuns:

Sincer sa fiu eu nu am fost miciodata la sala si am un corp de invidiat si nu fac cine stie ce exerciti sofisticate fac doar multe flotari in mai multe seri si putin la bara dar trebuie sa te tii de ele nu sa faci azi si maine nu mai faci

| SavaSava explică:

Ce-i cu tine ma maimuta? Ai crezut ca ai facut o gluma?