| JoDenVille a întrebat:

Nu inteleg.intru in www.taaz.com. mentionez ca e program de editat poze. Deci intru in el, pun poza si incerc sa editez :| dar nu se schimba nimic. poza ramane la fel. ce trebuie sa fac :|?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la ei rolling eyes. Ce intrebare intrebatoare... stati chill isi mai revisuiesc oamenii site-ul ca doar sunteti milioane de fete care va editati pozele pe site

4 răspunsuri:
| AngelOnEarth a răspuns:

Da, si eu am aceeasi problema.sad

| BumtSii a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.straight face

| alis_4916 a răspuns:

Dupa ce te loghezi si pui poza, trebuie sa trasezi liniile fetei, in stanga iti arata ce trebuie sa faci, prima data incepe cu ockiul stand si incers, si trebuie sa dai click in locul unde vezi punct albastru pe poza din stanga happy pe urma va trebui sa ajustezi unele forme, insa va fi foarte usor, iti vei da imediat seama happy ( unori te intreaba daca fata iti este integrata in dreptungiul pe care ti-l vor pune ei si atunci nu va mai trebui sa faci acele ajustari ) big grin sper sa iti de folos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel, cred ca e de la ei, dar astept de 5 h si degeaba nu isi revinecrying(