| Cosmin_4197 a întrebat:

Nu prea ma barbieresc, intrucat nu am ce sa barbieresc inca.am 15 ani.
cine imi recomanda si mie o spuma de ras un bic si un aftershave potrivit pentru mine? din experienta va rog. happy nu e important pretul. dau fundita.

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Cele mai pune produse sunt gilette, apoi nivea! ma refer la gel de ras, iar ca si aparat de ras tot gilette cu 3 lame (mach III sau altceva mai nou)! ca si after shave foloseste balsamul acela alb de la nivea! lasa fata foarte fina! bafta!

| JohnnyBi a răspuns:

Gillete fusion (5 lame ar trebui sa ajute la puful sa il tai si astfel sa iti faci o barba frumoasa in cursul anilor). ca spuma de ras, gillete gel (hidrateaza bine pielea si ajuta la ridicare pufului sa il poti taia). si after-shave eu ma dau cu nivea 2 in 1. nu are alcool, deci nu mi se irita pielea si nu ma ustura daca ma tai, si calmeaza pielea dupa ce te barbieresti. si ajuta si la un ten curat tongue. funda?

| baiatuucupizzza a răspuns:

De ce te barbersti de la 15 ani doar sa te lauzi cu cat de barberesti mai repede cu atat o sa iti creasca barba mai repede si mai groasa si cand vei fi mai mare nu vei mai putea de durere asa am facut si eu si acum imi e scarba sa ma barberesc