| foq a întrebat:

Nu stiti cum pot face ca atunci cand editez o poza sa pot sa o fac sa-mi ascunda toate impuritatile de pe fata, sa dea aspectul ala perfect de papusa, asa cum se vad vedetele in revista? Momentan folosesc photoscape.Stiti ce ar trebui sa selectez pentru asta? Sau daca stiti un alt program care poate face ceea ce vreau va rog sa mi-l dati.Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Filter->noise reduction(clear skin)-> high ( dar merge numai la pozele in care ai chipul in prim-plan) happy

6 răspunsuri:
| mirajevents a răspuns:

Photoshop

| CrucifiedCountess a răspuns:

Incearca cu blur...nici eu nu stiu prea multe..in general nu mi le editez big grin

| aneta a răspuns:

Incearca cu GIMP.

| mm_8352 a răspuns:

Cel mai bun e taaz.com iti zic eu k va da rezultate f bune.winking

| lick a răspuns:

Nu mai folosi Photoscape. Poza devine neclara.Iti recomand PICASA3. e cel mai bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa pari ceea ce nu esti?
Nimeni nu e perfect, nici macar vedetele...