| Dixy198 a întrebat:

Stie cineva daca se poate face o revista online...si daca "DA", cum?
Vreau sa fac o revista online si nu stiu cum sau ce program trebuie sa folosesc ca sa o fac.Cine stie cum se face, imi puteti spune.Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Seniorita21 a răspuns:

Buna!
Pe www.issuu.com. Trebuie sa-ti faci cont pentru a putea face revista.
Pa-pa. :)

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Cel mai simplu mod de a avea o revista online (website) este sa cumperi un domeniu, un serviciu de gazduire si sa instalezi wordpress-ul. Daca ai talent la scris, te asteptam pe http://www.supermamici.ro :)

| GeorgeH17 a răspuns:

Ai reusit sa faci revista?