| AbbieWaffle a întrebat:

Nu stiti unde in Oradea pot gasi un magazin de haine vintage? Dau funda + vot. happy

5 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Sunt din oradea dar nu cunosc astfel de magazine.comanda online.

| bogdanworld a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iei hainele bunici si sa vezi daca iti plac...mergi cu ele imbracata pe strada si vezi ce zic si ceilalti. apoi vei ajunge acasa si le vei da foc, dupa ce toti vor rade de tine. de ce nu va cumparati si telefoane vintage (un bosh de exemplu) sau o masina vintage (o dacia 1300 ar fi beton) sau ce ziceti de un calculator vintage (http://incepator.pinzaru.ro/wp-content/uploads/AppleIIoriginal.jpg ) . Sunt lucruri in lumea asta care nu trebuiesc refolosite decat la muzee. Iar hainele sunt unul dintre ele.

| Ioana19891989 a răspuns:

Buna, poți cumpăra haine vintage online de pe www.vintager.ro
Recomand cu drag

| Popa_Mihaela_1993 a răspuns:

Sunt magazine vintage in Oradea happy preferatul meu este langa comunitatea evreiasca (strada Bisericii cu Luna si prima la dreapta). e genial magazinul. Il recomand tuturor iubitorilor de vintage!