| qwerty123456 a întrebat:

Nu stiu daca se chiar potriveste intrebarea dar. deci, as vrea sa slabesc cam 5 kg in maxim 2 saptamani..am 12 ani.si sa-mi ziceti o dieta cu mai mult sport daca se poate.Va rog ajutati-ma.multumesc!

2 răspunsuri:
| CaRamElLa05 a răspuns:

Ce tine de sport poti sa faci doar ridicarea trunchiului numai asta te ajuta sau diferite exerciti de aerobica, in rest alergarile nu ajuta sa slabesti ci doar sa te mantii in forma. Poti sa pleci la inot daca inoti in fiecare zi cite 1-2 ore la sigur ca o sa slabesti si mai mult deoarece acolo lucreaza toate grupele de muschihappy

| Dudas_Vivien_1995 a răspuns:

Mananca cat mai multe fructe si legume. mananca de sase ori pe zi sau de cinci da nu mult. si fa un pic de sport. ca carne pestele. succes! dai funda?