| Madalina_8012 a întrebat:

As vrea sa slabesc neaparat 7 kg in maxim 3 saptamani. Am 1.69 si 63kg. Dati-mi o dieta nu prea drastica si cu efect.multumesc

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.
http://www.pravaliata.ro/slabire/cure.htm
Incearca aici.:* pup

4 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Poi eu am slabit 13 kg intr-o luna pentru ca m-am indragostit...InDrAGoSteste-te!

| 26justmeandyou a răspuns:

Buna! ca sa slabesti nu trebuie sa te infometezi si trebuie sa mananci regulat...ar fi de preferat sa ai 3 mese principale pe zi si 3 gustari intre mese. trebuie sa scoti din meniul tau painea, produsele de panificatie in general, dulciurile, mancarurile grase si trebuie sa adaugi fructele (acum se gasesc din plin). bineinteles ca trebuie sa faci si mult sport pentru a slabi. eu am urmat acest regim si am slabit in 3 luni jumate 16 kg. mult succes, sper ca te'am ajutat

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Testeaza dieta daneza. Cu ea poti slabi 7 kg in numai o saptamana. http://www.frunza-verde.ro/......eta-daneza Si niste sport merge :)

| pinky_1179 a răspuns:

Fi atenta...mananka o zi carne...o zi legume.o zi fructe.si bea doar apa.mama a slabit 15 kile in 30 de zile:*