| TORELO a întrebat:

Nu stiu in ce sa ma imbrac de revelcrying. dati voi o ideebig grin dau funda!

Răspuns Câştigător
| iann a răspuns:

Eu ti-as recomanda celebra "little black dress" pe care o poti asorta cu un sacou chic si tineresc (iti alegi tu culoarea potrivita). Si iti mai recomand cizme (preferatele iernii), ceva mai elegante big grin

19 răspunsuri:
| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Sexy. O să agaţe toţi băieţii.

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

In primul rand unde iti petreci revelionul? Nu te poti imbraca in aceleasi mod si la restaurant si la o cabana la munte de exemplu.

| Chαяtreux a răspuns:

Ceva cu dantela rosie day dreaming

| costan a răspuns:

Un Look Sexy de sarbatori poti alege de aici: http://cumpara-haine-online.com/un-look-sexy-de-sarbatori/

| Andr3y007 a răspuns:

Depinde ce iti place tie

| IoanaStn1996 a răspuns:

Pai depinde unde iti petreci revelionul big grin pentru club, o rochita (as zice scurta si mulata big grin) + tocuri, evident, si cateva accesorii ..pentru o seara cu prietenii ai destule optiuni (blugi, colanti, tricouri, bluze, cizmulite, ghete -ramane sa alegi tu ce si cum le combini- sau daca e o seara a fetelor, merg si pijamalele smug ) big grin sper ca te ajuta big grin

| UkD a răspuns (pentru IoanaStn1996):

Sigur nu asa; )) Ai arata ca cea mai mare centurista imbracata asa, ca orice alta fata. N-am de ce sa-mi fie jena sa-mi spun parerae. Toti cocalari se imbraca asa, sau centuristele; ))

| IoanaStn1996 a răspuns (pentru UkD):

Tu ai vazut cum se imbraca fetele la club? straight face daca da, nu cred ca ai mai avea ceva de comentat. e clar ca nu vizualizezi la fel ce mine ce am scris. straight face

| UkD a răspuns (pentru IoanaStn1996):

Raman la acceasi idee, gasesti toate minunatiile de joasa speta pe net cu clubu lor : )) Anyway, pana mea, nu`mi pasa, sa faca ce vrea. Tre sa se imbrace cum vrea ea, doar sa se simta bine tongue

| IMC90 a răspuns (pentru IoanaStn1996):

Stai ca n-am inteles... Daca e o seara a fetelor merg si pijamalele, dar daca sunt si baieti sa puna colanti, ce reaq rolling on the floor Poi gogoasa nu se vede prin pijamale dar e destul de proeminenta prin colanti...
Fusta scurta si mulata? Pai da ce, toata lumea are fizic pentru asa ceva? Nu zic ca fata n-ar arata bine, dar am vazut destule dulapuri imbracate in fusta scruta si stramta, de li se revarsau suncile si mie matele.

| TORELO explică (pentru IMC90):

Voi petrece revelionu cu prietenul meu si parintii luiwinking si nu sunt grasa delocwinking..cred ca aleg varianta de colanti si o bluza mai lunga, nu stiu sigur

| IMC90 a răspuns (pentru TORELO):

Colanti :X o sa aveti treaba in noaptea aia laughing

| IoanaStn1996 a răspuns (pentru TORELO):

Perfect =p~ oricum, ideea e sa te simti tu binebatting eyelashes distractie placuta kiss

| TORELO explică:

happy

| TORELO explică:

Mersi mult!