| hearts4ely a întrebat:

Nu stiu unde as putea sa ma tund. Eu doresc Curtain bangs, in Brasov si am 13 ani. Imi puteti recomanda va rog frumos un loc, si daca se poate, si cum sa cer. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. cere voie parintilor intai sa vezi daca ei accepta sa te tunzi acest stil.
2. verifica cu scoala generala unde inveti, daca nu este contra regulamentului scolar.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti merge la orice salon cu recenzii bune si le arati articole de acest fel, cu multe imagini, ca sa se prinda ce doresti:
https://www.elle.ro/......ton-568172