| anonim_4396 a întrebat:

Nu va suparati, am gasit un site de cosmetice super ieftin adica gasesti produse de la 2 lei in sus iar eu am vazut pana in 100 lei vreun produs. Am o presimtire rea daca imi comand sa fie farsa. Imi spuneti parerile voastre, cele cu mai multa experienta, e ok site-ul? As putea comanda pe el? se numeste https://4mk.ro va rog ajutati-ma ca chiar am nevoie de produse mai ales ca nici nu am prea multi bani pentru asta.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt niste falsuri/chinezarii cumparate la pret de angro de pe site-uri chinezesti. Gandeste-te cat costa rujul ala ca sa-l fabrici de e 6 lei, din aia 6 lei trebuie sa-ti scoti costul materialelor folosite dar si profit. Clar e plin de porcarii foarte toxice, nu mai zic ce pui pe piele sau la ochi.

Dai cativa lei pentru niste falsuri (un produs autentic ieftin e mult mai ok decat replicile astea, multe replici nici nu au ingredientele trecute pe ele ) si te trezesti cu herpes la gura, acnee, minuni la ochi sau iti cad genele. Sunt multe produse ieftine foarte bune, firmele astea mici au destule produse bune printre rateurile pe care le mai dau.

Daca vrei imi zici ce produse cosmetice te-ar interesa ( gen rimel, fond de ten, blush, paleta farduri etc )si iti recomand.

| octaviatatar a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ma intereseaza de fond de ten, paleta farduri och, blush si pensule. daca imi poti zice un site sau magazin de incredere, ar fi super

Răspuns utilizator avertizat
| CezaraEM a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa cumperi de pe site-uri dubioase! Nu se stie cat de bune sunt, din ce sunt facute, de unde provin etc etc
Mai bine mergi in magazine si vezi cu ochii tau produsul, il testezi si apoi decizi daca il cumperi sau nu, daca merita la pretul pe care il are!
Eu una, nu as mai sta sa imi pierd vremea cu site-uri dubioase.
Daca vrei cosmetice bune cauta la Douglas, Sephora, Avon, Oriflame! In astea am incredere totala.

| Andreea11989 a răspuns:

Hello, iti recomand IN NICIUN CAZ sa cumperi de la site-uri de genul asta. magazinele online cu produse de 2 lei valoreaza cativa bani (la propriu)! gandeste-te daca un fond de ten se vinde cu 10 lei, el a plecat din fabrica cu 2 lei, adica... iti imaginezi ce 'calitate' au. ingrediente fake si chiar potential periculoase pentru ten, organism, etc. la cosmetice (precum si la alte produse) nu trebuie sa faci niciodata rabat la calitate pentru un pret mic. eu pot sa-ti recomand brandul Paese, au produse de calitate si la preturi decente (nici foarte ieftine, dar cu siguranta accesibile si de calitate). iti las linkul lor https://www.paese.ro

| Andreea11989 a răspuns:

Nu iti recomand sa folosesti produse cosmetice atat de ieftine, poate sa iti afecteze tenul. In schimb iti recomand un site cu un raport calitate-pret foarte bun: https://www.paese.ro/

| Page_Earn_1974 a răspuns:

De ce nu incerci www.londonstore.ro.

| Socol_Ynna_1996 a răspuns:

Eu mi-am comandat cateva produse de la ei si sunt foarte bune, mai ales la pretul asta. Au un magazin in Craiova si e super

| Flllly a răspuns (pentru Socol_Ynna_1996):

Unde este magazinul?