| nouryaak a întrebat:

Nu vi se pare şi vouă că băieţii din ziua de azi arată la fel?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

șansa ca doua pers sa fie identice e foarte mica, deși nu, nu arătam la fel nici ADN ul nu e la fel e diferit, nu arătam la fel nici ca frați noștri, părinti dar ca alți, poate ma iluminezi cu ce ai vrut sa scrii de fapt

| sierra1 a răspuns:

La fel intre ei sau la fel cu cei de acum cinzeci de ani

| Frank51 a răspuns:

Yeah, pe cand fetele sunt atat de diferite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu arat precum ceilalti. Adica, nu arat ca un boschetar. Stiu, e ilegal din punct de vedere social ca in 2020 sa porti blugi intregi, sa ai tricou simplu care nu e de la cine stie ce designer, sa te prezinti la un interview sau meeting in costum etc.

| spunpebune a răspuns:

Dimpotriva, fetele arata la fel cu blugii mulati pe fund si mai toate refuza annal, plus buzele alea date cu ruj dar cant le-o dai la cioc nu le prinzi rujate