| greatLOL a întrebat:

Buna Ziua, TPU! Cat de dreapta vi se pare voua lumea de azi?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Problema este ca lumea e impaertita in doua categorii...partea de dreapta si cea de stanga[cred ca sti la ce ma refer]

| darrio2007 a răspuns:

Mai mult nedreapta.Decat dreapta.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

E o vorba: Stiu ca sunt proasta dar cand ma uit in jur parca prind curaj.
Unii oameni chiar sunt de treaba alti nu.
Dar multi sunt inselatori.

| valentingb a răspuns:

Lumea de azi seamana cu un cerc.

| GreeenAlien a răspuns:

Deloc happy nimeni nu mai este drept in ziua de astazi.

| neutrino a răspuns:

Lumea este dreapta, noi, oamenii suntem strambi!

| Morrígu a răspuns:

Cam 50%

| TonyTZu a răspuns:

Poi toti mint in ziua de azi sunt derbediei (stau prin cluburi) injura nu au pic de simt si de respect adica(daca o baba sau mos vine intr-un autobuz tu trebuie sa ii oferi locul tau pentru ca esti mai tanar trebuie s-o sau sa-l respecti) RUSINE tinerilor din ziua de azi!