| PrecioussGirl a întrebat:

O bluza are decolteu doar atunci cand ti se vad sanii? Daca nu ti se vad sanii inseamna ca bluza/maioul nu are decolteu? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| dianadiana18 a răspuns:

In ziua de astazi asta inseamna decolteul:sa ti se vada sanii cat mai mult.si nu sunt de acord cu asta.decolteul poate insemna si altceva, mai discret!

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Da.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Bluzele de damă au decolteu dacă nu sunt la baza gâtului sau pe gât. Ăla este decolteul propriu-zis.
Vorba vine când cineva zice "Bluza asta are decolteu!"- se referă aici că i se văd sânii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Aprob la ambele intrabariwinking

| Anacond3 a răspuns:

O bluza poate fi mai putin sau mai mult decoltat.O bluza este decoltata cand depaseste osul claviculei.