| Cameliacam122 a întrebat:

Fetelor,astea mai "dotate" laughing Voua va place sa purtati decolteu sau sa va scoateti in evidenta sanii prin haine mulate sau nu bagati de seama asta si nu tineti cont daca va ies in evidenta cand imbracati o bluza?laughing Recunoasteti, stiu ca va place sa va admire baietii.La scoala purtati decolteu? Ca nu e voie

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu personal nu tin sa port decolteu prea mare. Depinde de ocazie.
Daca la inceput, cand eram mai mica si eram incantata de decolteul meu si purtam haine mai avantajoase in acest sens, cand am crescut mi-a trecut nebuneala.
Cand vorbesc prefer sa fiu privita in fata, nu altundeva, asa ca, de regula nu port.
Insa nici haine cu 5 numere nu vreau. Cu timpul am observat ca iti poti primi priviri admirative de la cei din jur, fara sa porti haine vulgare. Este suficient sa porti hainele potrivite corpului tau si sa subliniezi avantajele de care dispui intr-un mod subtil.

5 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Am sanii destui de mari si incep sa urasc asta, mai ales ca ma incomodeaza (pentru ca practic handbal). Urasc sa fiu privita de toti si sa-mi admire decolteul.Incerc mai mereu pe cat posibil sa nu port haine mulate sau decoltate entru a-mi scoate in evidenta sanii.NU toate fetele considera ca e "sexy" sa-ti arati sani, mie una mi se pare un gest grotesc din partea fetelor cu sanii destui de mari sa-si arate sanii.

| Laura927 a răspuns (pentru marinaa9):

Da știu e o tâmpenie dar câteodată sânii mari fac sa eviti o coada interminabilă laughing
Nici eu nu mai pot face sport ca înainte si nu am găsit nici un sutien de sport care sa mentina bine sânii crying

| marinaa9 a răspuns (pentru Laura927):

Eu am bustiera destul de buna de la Lonsdale, poti cauta online, uite un site bun:
http://www.shopmania.ro/lenjerie-intima-pentru-femei/filtru-tip-bustiere

| Laura927 a răspuns (pentru marinaa9):

Multumesc mult dar eu nu ma aflu in Romania, am tot încercat de la multe firme renumite dar nu sunt okay pentru mărimea mea..de exemplu daca iau pe marimea sânilor imi este larg sub sâni sau daca iau unul mai elastic nu imi susține sânii.am renunțat de mult sa caut.

| Dayuuum a răspuns:

Eu personal nu sunt genul care poarta haine mulate si stramte pentru ca nu ma caracterizeaza si ma jeneaza laughing. Nu tin cont de haine. Oricum, mi-ar placea sa port o bluza asa mai mulata dar nu cu decolteu mare. Pana la urma ce conteaza ce spun baietii? Conteaza sa te simti tu bine laughing. La scoala mi se pare PENIBIL sa porti decolteu. Nu e decent. happy