| anonim_4396 a întrebat:

O bluza rosie cu ce fusta sa o asorteze?

Răspuns Câştigător
| alexzender a răspuns:

Merge si cu o fusta albahappy parerea mea depinde de model si de accesoriistraight face

6 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

De multe ori merge foarte bine cu o fusta alba.Depinde de modelul bluzei si de materialul din care e facuta. Mie imi place foarte mult combinatia rosu-alb. Daca iti iei si niste ciorapi albi si cizme cu blana pe dinafara ...tot albe...va arata foarte calumea.Iti pui ceva margele albe (sau albe cu rosu) si gata.

cristian
| cristian a răspuns:

Este musai sa fie neagra.Pa cuvant.

| leluc a răspuns:

Neagra, orice nuanta de gri sau cafeniu/bej. Bineinteles, modelul fustei depinde de modelul bluzei happy

| stardeea a răspuns:

Cu o fusta neagra

| stardeea a răspuns:

Cu o fusta neagra

| jolie_3446 a răspuns:

Neagra sau gri. Merge si bej, dar e mai pretentioasa combinatia. Depinde de cele 2.