| EuAlexia a întrebat:

Stie cineva un maghiaj care sa se asorteze cu o bluza maro tip fusta si cu colanti negri. hei nu un machiaj de femei ca am numai 14 ani. mersi.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| mihaamihaa98 a răspuns:

Heii si euu am 14 anii '! vreii saa stii cum m-as facee euu? Poii primaa data m.as da cu un creion negru dee ochi, apoii cuu rimel. Dupaa ce m-am dat cuu rimel iauu fardurilee shh maa dauu cuu maroo vezii laaa coadaa ochiuluii punee accent pee culoaree saa see vada maii inchis. Sper ca te.am ajutat! :X

| dindu a răspuns:

Fard culoarea pielii putin mai inchis si creion negru de ochi happy. rimel optional, negru