| amaliab a întrebat:

O caut pe Alina Velicu, care a lucrat la Salon Ileana, iar acum lucreaza la un coafor din zona Piata Gemeni. Ce saloane de coafor sunt in zona aceea?

9 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Aaa Alina, da o stiu doamne cine nu o stie pe Alina? laughing Nu serios de unde crezi ca o sa stim noi unde ii Alinalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spuneai si orasul cred ca era mult mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucreaza pe CALEA FLOREASCA nr 69. maine este deschis pana la ora 14. tel fix 021. 2303362 sau 0723287750. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca am creat atitea probleme fetelor,,, eu sunt Alina Velicu, ma-ti gasit. 021, 230. 33. 62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gasesti pe calea floreasca69 0768037838

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult fetelor, doar cu ajutorul vostru am reusit sa dau de cei care lucrau in acel salon si au plecat de acolo. L-am regasit acolo si pe Teddy de la coafor, dar si Elena la manichiura. Imi doresc sa le mearga din plin acolo pentru ca sunt niste copii exceptionali si tare urat i-a mai vorbit dupa ce au plecat, PACAT! Asta este, multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pe Calea Floreasca nr 69

| luciana01 a răspuns:

Salon nou, deschis din vara, str.Rasuri nr.10.Gasesti si bronzare organica pe langa celelalte servicii.Salon mic, intim si primitor!

| luciana01 a răspuns:

Pe Alina nu o cunosc, dar iti recomand salonul LUCENT BEAUTY SALON din str.Rasuri.10(dupa semafor Eminescu). Salon primitor si calduros cu produse de calitate.