| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, m-am cam plictisit. Tot am cautat niste saloane în București și fiecare cu scuzele lui. Mâine la 3 dimineața plec din oraș. Stiti cumva daca prin zona Bailor Herculane exista vreun salon amărât? Caut de 3 saptamani și degeaba.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce fel de salon? S-ar putea să fie la unul dintre hotelurile de 4 stele (Afrodita & co). Sună acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Mmmm... nope, nu cred să fie. Eu unul nu-mi amintesc să fi văzut vreunul. Poate în Turnu Severin, cel mai aproape.